Tootegrupid

Logo

 

Videoregistraator ekraaniga DVR7900 WIFI

Ühik: tk
Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
Hind:
145,00 €
Kogus: - +
   - või -   

DVR-7900 pardakaamera on mõeldud professionaalseks paigalduseks auto esiklaasile.
Uus mudel, DVR-7900 WIFI, omab võimalust siduda seade nutitelefoniga. Äpp võimaldab vaadata seadmes olevaid salvestisi, muuta sätteid jpm.

Professionaalne kinnitus
Kuna kaamera kinnitus ja toide on statsionaarsed on ka tema igapäevane kasutamine lihtne – piisab süüte sisselülitamisest. Ei mingeid rippuvaid juhtmeid ega iminapaga kinnitust, videoregistraator on alati olemas! Olenevalt autost jääb kaamera üldiselt auto peegli taha peitu meenutades seal pigem mõnda originaalsensorit kui kaamerat mis võiks liialt silma torgata.

Hea videokvaliteet
Parima võimaliku salvestuskvaliteedi eest vastutab Sony High Dynamic  Ultra Low Illumination HD sensor, mis võimaldab salvestust FULL HD 1080p resolutsioonis 60 kaadriga sekundis (valikus on ka madalamad resolutsioonid). Tänu heale optikale (suure avaga F1.6 objektiiv) toodab kaamera väga head ning loomutruud pilti piisavalt laia vaatenurga ulatuses. Keerulistes valgustingimustes filmimiseks on kasutusel HDR ja WDR funktsioon mis reageerib kiirelt ja adekvaatselt.

Klippide ülesalvestamine
Loop recording funktsioon on igal videoregistraatoril elementaarne, nii salvestab ka DVR7900 vanemad failid automaatselt üle. Seadmel on ka G sensor mis tuvastab suuremad põrutused, äkkipidurdamised, ning neid klippe hoitakse mälus kauem. Olenevalt palju te sõidate on soovituslik aeg-ajalt seadmes olevale kaardile teha format ehk kustutada kõik failid.

Juhiabi süsteemi funktsioonid
Menüüst saab aktiveerida funktsioonid nagu LDWS ja FCWS mis jälgivad teed ning hoiatavad kõrvalekallete või takistuse puhul. ADAS ehk täiustatud juhiabi süsteem funktsioon tuvastab kaadrisse jäädavad objektid ja annab neist nii visuaalis kui helisignaalidega märku.

WIFI ja äpp
Läbi nutiseadme äpi on võimalik kaameras olevaid salvestisi vaadata, kustutada ja alla laadida. Samuti muuta kõiki funktsioone ja sätteid. Olgugi, et seadmel on endal väike ekraan olemas, on läbi nutiseadme suure ekraani väga mugav sätteid muuta ja klippe alla laadida ilma, et oleks vaja mälukaart seadmest eemaldada ning arvutiga ühendada. Äpp on tasuta saadaval nii Android kui iOS’ile.

Võib salvestada ka parklas
Kaameral on sees liikumisandur ning kui PARK funktsioon on menüüs aktiveeritud, toimub liikumise tuvastamisel salvestus ka väljalülitatud süüte korral. Antud klipp on salvestatud kiirendusega. Vaata tulemust näidisvideost alal. Arvesta, et salvestades tarbib kaamera 300mA (ooterežiimis 90mA, väljalülitatuna 0mA) ja andur on väga tundlik.

Lisa GPS antenn
GPS mooduli lisamisel on võimalik järelvaadata ka auto liikumiskiirust ning liikumistrajektoori kaardil (PC programmi abil).

Ekraan sätete muutmiseks
Seadete muutmiseks on kaameral väike ekraan, lisaks on videoväljund mida saab ühendada mistahes ekraaniga millel on RCA videosisend. Ekraanilt saab küll vaadata juba salvestatud klippe, kuid eelkõige on ekraan abiks menüüs liikumisel ning kaamera vaatenurga seadistamisel. Auto käivitades ekraan hetkeks töötab ning siis lülitub välja (ei sega pimedas sõidul).


- Salvestusformaat MOV, H.264
- CMOS, F 1.8 Wide Angle
- Full HD 1920x1080px @30fps
- Lainurk FOV 170° (hor. 110°, ver. 80°)
- RCA videoväljund ekraanile
- Ekraan suurusega 30x22mm
- Liikumisandur kuni 3.5m raadiusega
- WDR funktsioon hämaras filmimiseks
- Sisseehitatud mikrofon ja G-sensor
- Võimalus ühendada juurde GPS moodul
- Komplektis kiire (UHS-1 ) 16GB microSD mälukaart
- Toetab kuni 32GB micro SD kaarte
- Voolutarve salvestamise ajal 300mA
- Voolutarve ooterežiimis 90mA (liikumise tuvastamine aktiivne)
- Klaasile liimitav 3M kleebisega jalg
- “Loop” põhimõttel salvestamine – vanemad failid kirjutatakse üle

 

Kokku sobivad tooted
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
35,00 €
Sarnased tooted
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
22,00 €

SD mälukaart ei sisaldu komplektis!

,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
85,00 €
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
35,00 €
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
26,00 €