Tootegrupid

Logo

Videoregistraator ekraaniga

Ühik: tk
Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
Hind:
145,00 €
Kogus: - +
   - või -   
Videoregistraator ekraaniga
DVR professionaalseks paigalduseks

DVR-5900 videoregistraator on mõeldud professionaalseks paigalduseks auto esiklaasile. Kuna kaamera kinnitus ja toide on statsionaarsed on ka tema igapäevane kasutamine lihtne – piisab süüte sisselülitamisest. Ei mingeid rippuvaid juhtmeid ega iminapaga kinnitust, kaamera on alati olemas! Olenevalt autost jääb kaamera üldiselt auto peegli taha peitu meenutades seal pigem mõnda originaalsensorit kui kaamerat mis võiks liialt silma torgata.

Seadete muutmiseks on kaameral väike ekraan, lisaks on videoväljund mida saab ühendada mistahes ekraaniga millel on RCA videosisend (multimeedia keskus, parkimiskaamera ekraan, originaalmonitori taha ühendamiseks üldiselt vajalik interface moodul).

Parima võimaliku salvestuskvaliteedi eest vastutab 5M piksliga Ambarella sensor, mis võimaldab salvestust FULL HD 1080p resolutsioonis 30 kaadriga sekundis (valikus on ka madalamad resolutsioonid). Tänu heale optikale toodab kaamera väga head ning loomutruud pilti piisavalt laia vaatenurga ulatuses. Keerulistes valgustingimustes filmimiseks on kasutusel WDR funktsioon mis säriajaga manipuleerides reageerib kiirelt ja adekvaatselt.

GPS antenni lisamisel on võimalik järelvaadata ka auto liikumiskiirust ning liikumistrajektoori kaardil (PC programmi abil).


Salvestusformaat MOV, H.264
CMOS, F 1.8 Wide Angle
Full HD 1920x1080px @30fps
Lainurk FOV 170° (hor. 110°, ver. 80°)
RCA videoväljund ekraanile
Ekraan suurusega 30x22mm
Liikumisandur kuni 3.5m raadiusega
WDR funktsioon hämaras filmimiseks
Sisseehitatud mikrofon ja G-sensor

Komplektis kiire (UH-1) 16GB microSD kaart.
16GB kaardiga (2.6h – 1080p / 4.3h – 720p)
Sarnased tooted
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
22,00 €