Tootegrupid

Logo

 

Universaalne väetise kontsentraat vihmaussi sõnnikust 1L

Kaubamärk: ÕKOMULD
Ühik: tk
Laoseis: 9
Hind:
3,60 €

3,60 €/L
Kogus: - +
   - või -   
Universaalne toitevedeliku kontsentraat on valmistatud vihmaussi sõnnikust (vermikompostist). Toitelahus on tasakaalustatud toiteainete kogumik, mis on ökoloogiliselt puhas ja naturaalne.  See sisaldab vihmaussi sõnnikus olevaid  huminaineid, fulfo- ja aminohappeid, vitamiine, looduslikke fütohormoone, mulla mikroorganismide eoseid, mikro- ja makroelemente. Toitevedeliku bakteritsiidsed omadused on tingitud bakteriostaatilistest valkudest, mida vihmaussid ise eritavad oma elutegevuse jooksul. 
Sobib toa ja välitaimede kastmiseks, aed- ja puuviljade kasvatamiseks. Aitab tõsta taimede immuunsust, saagikust ja idanevust. Pikendab oluliselt taimede õitsemise aega ja intensiivsust. Aiasaaduste säilivus pikeneb ja paraneb transpordikindlus.  Aitab kaasa  taime ainevahetusele ja fotosünteesile. Parandab kasvupinnase agrokeemilisi omadusi. Toitevedelik võimaldab toota kõrgekvaliteedilist ja õkoloogiliselt puhast põllu- ja aiasaadust. 
Omadused: 
    • Tõstab seemnete idanemise  tärkamist ja energiat.
    • Stimuleerib ja soodustab taimede juuremoodustust
    • Soodustab varte kiiret juurdumist 
    • Stimuleerib ja kiirendab taimede kasvu
    • Tõstab taimede immuniteeti
    • Alandab nitraatide sisaldust põllumajandustoodangus
    • Tõstab suhkrute, valkude ja vitamiinide sisaldust viljades ja juurviljades
    • Soodustab värskelt lõigatud lillede pikemaajalist säilimist.
    • Kõrvaldab kloroosi, stimuleerib toataimede arengut ja eriti õitsemist

Seemnete idandamisel teha segu 1:10 sibulad ja mugulad leotada pool tundi enne istutamist. Pikeerimiseks teha lahus 1:15 – 1:25 ja ühe istiku kohta anda 100-200 ml lahust. Kastmisel teha segu 1:50 ja kasta 2-3 korda kuus. Taimede välispidiseks (varre ja lehe kaudu)  kastmiseks 1:100. Aia- ja köögiviljade juuretoiteks teha lahus 1:25 ja kasta 1 kord nädalas. Mitmeaastaste kultuuride kevadine ja sügisene kastmine teha seguga 1:10  ja toitelahuse soovitatav kulu on 10-20l 10 m2 kohta.
Sisaldab vees lahustuvat lämmastikku (N) 0,04%, fosforit (P) 0,01%, kaaliumit (K) 0,02%. Mikroelementidest on olemas Fe, Mg, B, Mn, Mo, Zn.  pH 8,0 - 8,5. Üledoseerimise ohtu ei ole. Kontsentraat on ohutu keskkonnale, loomadele ja mesilastele. Ei riku põhjavett. Hoida lastele kättesaamatus kohas ja otsese päikese eest. Silma sattumisel loputada rohke veega, vajadusel pöörduda arsti poole.  Säilitustemperatuur +5  -  +20°C.  Säilivus  on  tähtajatu,  soovitav  on  kasutada 2 aasta jooksul.
Sarnased tooted
NB! Vihmaussi komposti ära kasuta koos sünteetiliste väetiste ja taimekaitsevahenditega. Keemia rikub toote tasakaalu ja hävitab selles oleva mikrofloora.
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
14,00 €
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
18,00 €
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
5,00 €
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
104,00 €