Tootegrupid

Logo

 

Õliradiaator Atlantic Accessio Digital2 1000W IP24 seinakinnitusega

Kaubamärk: ATLANTIC
Ühik: tk
Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
Hind:
320,00 €
Kuumakse alates: 108,80 €
Kogus: - +
   - või -   
Õliradiaatorid toimivad nagu konvektorid (alt sisenev külm õhk soojendatakse ja suunatakse ülespoole) ja samaaegselt kui mõnusat soojuskiirgust jagavad kütte radiaatorid.
Õliradiaator ACCESSIO DIGITAL 2 on varustatud kahe töörežiimiga: käsitsi etteantud temperatuuri hoiderežiim BASIC ja programmrežiim PROG ning energiasäästufunktsiooniga “Õhutamise avastamine”.
ENERGIASÄÄSTUFUNKTSIOON “Õhutamise avastamine” katkestab akna avamisel automaatselt ruumi kütmise ning lülitab radiaatori külmumiskaitsetemperatuurile 7°C. Kütmine jätkub pärast akna sulgemist.
PROGRAMMREŽIIMIL saab kasutada tehases eelseadistatud nädalast temperatuuride ümberlülitusprogrammi. Kõrgem temperatuur kui viibite kodus, madalam kui olete ruumist eemal. Programmi on võimalik jooksvalt muuta. Võimalik on kasutada ka välist programmeeringut radiaatori programmsoone abil.
Õliradiaatorid on alumiiniumist korpusega. Seadme kütteelemendiks on elektriline sukelküttekeha õlis.
Uudsena on võimalik programmjuhtsoonega radiaatoreid juhtida APPLE või ANDROID nutitelefoniga / tahvelarvutiga. Selleks tuleb juurde osta raadiomoodul COZYTOUCH INTERFACE ja liides COZYTOUCH BRIDGE. Seejärel tuleb App Store’st või Google Play’st alla laadida tasuta rakendus COZYTOUCH. See süsteem võimaldab teil radiaatorit kontrollida, programmeerida ja monitoorida. Näiteks saab muuta radiaatorile etteantavat temperatuuri, töörežiimi (komfort, öko, külmumiskaitse, väljas) ning kontrollida seadmete energiatarbimist.
Uudne ASP-süsteem vähendab tänu õhu optimaalsele läbijuhtimisele seadmest tolmu kogunemist seadme taha seinale ja seadme sisemusse

Tehnilised andmed:
- sukelküttekeha õlis
- digitaaltermostaat
- programmjuhtsoon
- digitaalne juhtpaneel
- konvektsiooni soodustavad õhukanalid
- juhtelementide lukustamine
- ülekuumenemiskaitse
- külmumiskaitse
- pritsmekindlus
- klass II, IP24
- seinakinnitus
- laius 490 mm
- kõrgus 575 mm
- sügavus 127 mm
- kaal 9.90 kg
Sarnased tooted
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
45,00 €
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
177,00 €
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
290,00 €
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
410,00 €
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
370,00 €