Tootegrupid

Logo

 

Kaitsemaskid 10tk

Ühik: pakk
Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
Hind:
6,00 €

0,60 €/tk
Kogus: - +
   - või -   

Viiruse eest kirurgilised maskid täielikku kaitset ei paku, kuid sellest hoolimata vähendavad nakatumise riski. Elastsete kummiaasade ja ninapealistraadiga kaitsemask sobib igale näokujule ja ei tekita peale pikaajalist kandmist kõrvadele valu.

Kolmekihiline kirurgiline kaitsemask katab kasutaja nina ja suu ning aitab tõkestada vedel- ja materjaalsete osakeste levikut. Sinine väline kiht blokeerib efektiivselt nähtavaid osakesi. Keskmine kiht on kõrge bakteriaalse kaitsega filter. Näopoolne kiht imab endasse hingeõhku jättes naha niiskusevabaks.

Kaitsemaski kasutusjuhend

Kaitsemask tuleb välja vahetada, kui see on näiteks köhides või aevastades niiskunud ja puutunud kokku sekreedi pritsmetega. Soovitav on kaitsemaski kandmine lõpetada, kui tunnete kandmise käigus ebamugavust. Mask pole pestav, jälgige, et toodet ei kanta üle kolme tunni. Hoidke kaitsemaski kuivas hästi ventileeritud kohas ja olge tähelepanelikud, sest mask on kergesti süttiv. Kaitsemaski kasutamisel ja äravõtmisel on oluline jälgida käte hügieeni, näiteks maski pähe pannes ja ära võttes tuleb käsi desinfitseerida või pesta. Saastunud näomask võib nakatumist soodustada.

  • Standard EN 14683: 2019
  • EL direktiiv 93/42/EEC
  • 3-kihiline struktuur
  • Vormitav ninatugi parema tiheduse saavutamiseks
  • Elastsed kummist silmused
  • Ühekordseks kasutamiseks 

 

Sarnased tooted
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
12,00 € (20%)
15,00 €
Sarnased tooted

Eesti Allergialiit tunnustas oma poolse märgiga SEAL ECO tooteid. Kõik SEAL ECO 16 toodet said Eesti Allergialiidu soovituse, kuna nad vastavad kõikide allergikute nõuetele.
Kvaliteetsed ja tõhusad SEAL ECO tooted on teistest omataolistest kontsentreeritumad.
Tänu biolagunevatele ainetele on tegu keskkonnasõbraliku tootesarjaga, samuti ei sisalda need fosfaate, allergeene, värv- ega lõhnaaineid.

Eesti Allergia Liit tunnustab alates 2017 aastast kõiki Seal ECO tooteid.

,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
3,20 €
,   Laoseis: 46
5,00 € (17%)
6,00 €
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
12,90 €
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
2,50 €

On toodetud Eestis ja Oeko-Tex 100 Standard sertifikaadiga kangast, mis on kontrollitud kahjulike ainete osas ja toodetud keskkonda säästval printsiipi järgivas ettevõttes!
Koostis:
95% viskoos
5% polüamiid
Masinpestav kuni 90 kraadiga.

,   Laoseis: 6
6,00 €