Tootegrupid

Logo

Kassiliiv Ever Clean EXTRA STRENGTH 6L

Ühik: tk
Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
Hind: 14,00 €
12,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Maksimaalse paakuvuse ja lõhnakontrolliga, liivasegu. Liiv on lõhnatu kassidele ja inimestele, kes on lõhnadele eriti tundlikud. Mitmekordse tugevusega kristallid aitavad kontrollida lõhnade ja vedelike maksimaalset imendumist.

Ever Clean kassiliivadel on toimunud unikaalne areng, liiva valmistamisel on koos kasutatud kahte patenteeritud tehnoloogiat . Lõhnu neutraliseeriv Carbon Plus ja lõhnu kontrolliv antimikroob.

Ever Clean kassiliivad sisaldavad uut Carbon Plus-i, ehk aktiivsüsi

Süsiniku hapnikuvabal kuumutamisel ligikaudu 1000 kraadi, muutub süsinik aktiivsöeks. Aktiveerimine annab süsinikul  unikaalse poorse sisemikrostruktuuri, millel on  väga suur pindala, tänu millele muutub poorne pind lõhnu neelavaks.
Aktiivsüsi käitub orgaaniliste lõhnadega nagu magnet. Ta haarab orgaanilisi lõhnu ja hoiab neid oma suurel ja poorsel pinnal. 5 g aktiivsüsi võib pindalalt võrrelda jalgpalli väljakuga. Selle võrdlusega võib ette kujutada aktiivsöe efektiivsust  orgaaniliste lõhnade imendumisel. Tänu süsinikule on liival kindel lõhnakontroll.

Parim kvaliteetliiv Ever Clean
Ever Clean on kõrgkvaliteetne liiv ning tema peamiseks eripäraks võrreldes teiste liivadega on märgatavalt suurem vedeliku imamis- ja paakumisvõime. Tänu heale paakumisele on  liiva kulu  ja ebameeldiva lõhna teke võrreldes teiste paakuvate liivadega väiksem.
Ever Clean kassiliiv on number 1 paakuvatest kassiliivadest Ameerikas ja Lääne-Euroopas.
Ever Clean paakuv kassiliiv aitab vältida vedelike kontakti liivakasti põhjaga, kus see võib laguneda ja tekitada halba lõhna.
Ever Clean kassiliiv on valmistatud parimatest looduslikest mineraalidest ja savist. Liivas on kasutatud kõige puhtamaid ja kvaliteetsemaid koostisosi. Liiv sisaldab: betoniitsavi, aktiivsüsi/ antratsiit ja boraat. Mõned tooted sisaldavad ka aroomaineid : tseoliit kristalle.
Ever Clean kassiliiva valmistamisel on kasutatud patenteeritud koostisega savi ja süsinikmonooksiidi.

EVER CLEAN KASSILIIV ON
    • Allergiat mittetekitav
     •Mõeldud nii kassidele kui kassipoegadele
     •Tolmuvaba 99,9%
     •Ökonoomne – 1 kg Ever Clean kassiliiva imab üle 5 l vedelikku 
     •Ökonoomne – 6 kg Ever Clean kassiliivast jagub kuni 2 kuuks                        
     •Lõhnastatud ja lõhnastamata
     •Graanulite suurus 0,5-2mm- VÄGA MUGAVAD KASSI KÄPPADELE

Sarnased tooted
Kootud müts Woolk Flame 017
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
5,00 € (50%)
9,90 €
Kootud müts Woolk Flame 018
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
5,00 € (50%)
9,90 €
Kootud müts Woolk Lolly2 004
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
5,00 € (50%)
9,90 €
Kootud müts Woolk Bruno 024
,   Laoseis: Partneri laos. Tarneaeg 1-3 päeva
5,00 € (50%)
9,90 €
Veini õhutaja (aeraator) VIN-AIRE

Ajalugu
Tänapäevane karahvin on sündinud jätkuvast arengust. Vanad roomlased olid esimesed, kes võtsid veinikarahvinina kasutusele klaasist anuma. Aja möödudes tehti klaasanum ümber, kasutades selliseid materjale nagu pronks, hõbe ja kuld. Iga meister püüdles täiuslikkuse poole. Lõpptulemuseks oli laiale avatud alusele toetuv pikk nõtke kael. Karahvini lai alus suurendab veini alla jäävat pindala, pannes veini reageerima õhuga ehk „hingama“. Aeratsioon stimuleerib veinimolekule, mis päästavad valla loomuliku aroomi ning täiustavad veinimaitset. Traditsiooniline dekanteerimine on tõhus, kuid võib võtta mitu tundi. Vin-Aire ühendab stiili ja innovatsiooni, viies veini aeratsiooni arengut edasi.

,   Laoseis: 377
22,00 € (15%)
26,00 €