Categories

Logo

Cat litter Ever Clean EXTRA STRENGTH 10L

Cat litter Ever Clean EXTRA STRENGTH 10L

Unit: pack
Qty: Partner in stock. Delivery 4-6 days
Price:
22,00 €

2,20 €/L
Qty.: - +
   - or -   
Maksimaalse paakuvuse ja lõhnakontrolliga, liivasegu. Liiv on lõhnatu kassidele ja inimestele, kes on lõhnadele eriti tundlikud. Mitmekordse tugevusega kristallid aitavad kontrollida lõhnade ja vedelike maksimaalset imendumist.

Ever Clean kassiliivadel on toimunud unikaalne areng, liiva valmistamisel on koos kasutatud kahte patenteeritud tehnoloogiat . Lõhnu neutraliseeriv Carbon Plus ja lõhnu kontrolliv antimikroob.

Ever Clean kassiliivad sisaldavad uut Carbon Plus-i, ehk aktiivsüsi

Süsiniku hapnikuvabal kuumutamisel ligikaudu 1000 kraadi, muutub süsinik aktiivsöeks. Aktiveerimine annab süsinikul  unikaalse poorse sisemikrostruktuuri, millel on  väga suur pindala, tänu millele muutub poorne pind lõhnu neelavaks.
Aktiivsüsi käitub orgaaniliste lõhnadega nagu magnet. Ta haarab orgaanilisi lõhnu ja hoiab neid oma suurel ja poorsel pinnal. 5 g aktiivsüsi võib pindalalt võrrelda jalgpalli väljakuga. Selle võrdlusega võib ette kujutada aktiivsöe efektiivsust  orgaaniliste lõhnade imendumisel. Tänu süsinikule on liival kindel lõhnakontroll.

Parim kvaliteetliiv Ever Clean
Ever Clean on kõrgkvaliteetne liiv ning tema peamiseks eripäraks võrreldes teiste liivadega on märgatavalt suurem vedeliku imamis- ja paakumisvõime. Tänu heale paakumisele on  liiva kulu  ja ebameeldiva lõhna teke võrreldes teiste paakuvate liivadega väiksem.
Ever Clean kassiliiv on number 1 paakuvatest kassiliivadest Ameerikas ja Lääne-Euroopas.
Ever Clean paakuv kassiliiv aitab vältida vedelike kontakti liivakasti põhjaga, kus see võib laguneda ja tekitada halba lõhna.
Ever Clean kassiliiv on valmistatud parimatest looduslikest mineraalidest ja savist. Liivas on kasutatud kõige puhtamaid ja kvaliteetsemaid koostisosi. Liiv sisaldab: betoniitsavi, aktiivsüsi/ antratsiit ja boraat. Mõned tooted sisaldavad ka aroomaineid : tseoliit kristalle.
Ever Clean kassiliiva valmistamisel on kasutatud patenteeritud koostisega savi ja süsinikmonooksiidi.

EVER CLEAN KASSILIIV ON
    • Allergiat mittetekitav
     •Mõeldud nii kassidele kui kassipoegadele
     •Tolmuvaba 99,9%
     •Ökonoomne – 1 kg Ever Clean kassiliiva imab üle 5 l vedelikku 
     •Ökonoomne – 10l Ever Clean kassiliivast jagub kuni 3 kuuks                        
     •Lõhnastatud ja lõhnastamata
     •Graanulite suurus 0,5-2mm- VÄGA MUGAVAD KASSI KÄPPADELE
Similar products
,   Qty: 1
10,17 € (32%)
15,00 €