Categories

Logo

Anti-corrosion agent ML aerosol 500ml Bardahl 63105

Brand: BARDAHL
Unit: psc
Qty: Partner in stock. Delivery 4-6 days
Qty.: - +
   - or -   
Bardahl Intercoating ML on kollakas-pruun vastupidav konserveerimisaine, mis on mõeldud kasutamiseks sõidukite sise ja välispindade ning mitmete erinevate aplikatsioonide jaoks tööstuses, laevanduses jne. Tootel on eriti head voolavuse omadused, imbub hästi niiskuse alla ja katab pinna, tõrjub roostet uste paneelide ning teiste õõnsate detailide sisemustest
Pääseb ligi kõigisse õõnsatesse kohtadesse ilma spetsiaaltööriistadeta, sh. auto esitulede süvendid ja uksesisepaneelide sisepinnad. Need kohad on mõttekas töödelda isegi enne korrosiooni teket Bardahl Intercoating ML-ga.  Antud tootel on suurepärased vett tõrjuvad  ja tungivad omadused. Pärast kuivamist (ca 30 min.) moodustab toode elastse vettpidava kaitsekelme.
Lisaks on selle tootega võimalik kaitsta ka kroompindasid, ja erinevaid masinaid-seadmeid ning tööriistasid (nt aiatööriistad).
Märku
s: Antud toodet on võimalik kasutada ka kõigi teiste mõeldavate õõnsuste puhul. Soovitame autonudusega seotud detailide, konserveerimist antud tootega läbi viia kogenud ja proffesionaalsetes teenindustes. 
Similar products